Alexander And Wilks Brunel Diamond Knurled Tbar Handle 224mm C/C Sat Nickel AW810-224-SN
SKU: AW810-224-SN
.       You save
  • Alexander And Wilks
  • Brunel Diamond
  • Knurled T bar Handle
  • Overall Length :- 249mm
  • Bar Diameter :- 12.5mm
  • Overall Projection :- 32mm