Alexander And Wilks Brunel Diamond Knurled Tbar Handle 448mm C/C Pol Nick AW810-448-PN
SKU: AW810-448-PN
.       You save
  • Alexander And Wilks
  • Brunel Diamond
  • Knurled T bar Handle
  • Length :- 473mm
  • Bar Diameter :- 12.5mm
  • Overall Projection :- 32mm