Alexander And Wilks Brunel Diamond Knurled Tbar Handle 96mm C/C Antique Brass AW810-96-AB
SKU: AW810-96-AB
.       You save
  • Alexander And Wilks
  • Brunel Diamond
  • Knurled T bar Handle
  • Overall Length :- 121mm
  • Bar Diameter :- 12.5mm
  • Overall Projection :- 32mm