Millhouse Brass Crompton Designer Lever on 5mm Slimline Round Rose – Matt Black MHSR100MB
. You save
- Millhouse Brass
- Made by Solid Brass
- Lever Length: 143mm
- Projection: 63mm
- Rose Diameter: 51mm
- Rose Thickness: 5mm
- Suitable for domestic and commercial use
- Comes with a 10 year mechanical guarantee
100 in stock
Buy in bulk and save more..
1
piece
(8% off)
30 pieces
(10% off)