Alexander And Wilks Reeded T-Bar Cabinet Pull 160mm C/C Satin Nickel AW809R-160-SN
SKU: AW809R-160-SN
.       You save
  • Alexander And Wilks
  • Reeded T-Bar
  • Cabinet Pull Handle
  • Length :- 198mm
  • Bar Diameter :- 15mm
  • Projection :- 39mm