Alexander And Wilks Brunel Diamond Knurled Tbar Handle 128mm C/C Pol Nick AW810-128-PN
SKU: AW810-128-PN
.       You save
  • Alexander And Wilks
  • Brunel Diamond
  • Knurled T bar Handle
  • Overall Length :- 153mm
  • Bar Diameter :- 12.5mm
  • Overall Projection :- 32mm