Zoo Hardware TDFPS-96-BN Square Block Cabinet handle 96mm CTC Brushed Nickel Finish
.    You save
- Square Block Cabinet handle 96mm
- Brushed Nickel Finish
- Zinc base material
- 9mm Diameter
1000 in stock
Buy in bulk and save more..
1
piece
(8% off)
30 pieces
(10% off)