Millhouse Brass Crompton Designer Lever on 5mm Slimline Round Rose – Matt Black MHSR100MB
SKU: MHSR100MB
.       You save
  • Millhouse Brass
  • Made by Solid Brass
  • Lever Length: 143mm
  • Projection: 63mm
  • Rose Diameter: 51mm
  • Rose Thickness: 5mm
  • Suitable for domestic and commercial use
  • Comes with a 10 year mechanical guarantee
100 in stock